O nas

Poznaj nas

Nasza filozofia jest prosta. Wiemy, że profesjonalny serwis urządzeń medycznych powinny cechować: terminowość, profesjonalizm i doświadczenie. Tak właśnie pracujemy. 

Naprawiane i serwisowane przez nas urządzenia medyczne na co dzień ratują życie, poprawiają jego komfort, pomagają powrócić do zdrowia wielu chorym, na przykład korzystającym z wentylacji mechanicznej. W ich domach respirator, koncentrator tlenu, pulsoksymetr, koflator czy ssak są w regularnym użytkowaniu. Muszą więc być niezawodne.

Oznacza to, że prawidłowa opieka nad urządzeniami medycznymi przekłada się wprost na jakość życia i zdrowia pacjentów.  Ponadto, profesjonalny serwis urządzeń medycznych wpływa na bezpieczeństwo i komfort użytkowania aparatury medycznej oraz obniża koszty jego eksploatacji.

Nasz serwis urządzeń medycznych gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Wszystko dzięki zgranemu zespołowi doświadczonych pracowników, mogących się pochwalić kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z urządzeniami medycznymi. 

To wszystko sprawia, że serwis urządzeń medycznych cieszy się zaufaniem partnerów na terenie całego kraju. 

Mówią o nas

Serwis w całej Polsce

Nasze doświadczenie i doskonale zorganizowana logistyka pozwala nam wykonywać usługi na terenie całego kraju.

Doświadczenie

Nasz zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie w opiece technicznej oraz serwisie urządzeń medycznych. Specjalizujemy się w naprawie urządzeń stosowanych u pacjentów wentylowanych mechanicznie w domu.

Personel

Zapewniamy profesjonalną obsługę serwisową prowadzoną przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, posiadających stosowne certyfikaty i autoryzacje producentów.

X